За самовільне користування надрами КП "Комишуваський комунальник" пред'явлено претензію на суму 111 тисяч гривень

Відповідно до Методики розрахунку розмірів відшкодування збитків, заподіяних державі внаслідок порушення законодавства про охорону та раціональне використання водних ресурсів, затвердженої наказом Міністерства охорони навколишнього природного середовища України від 20.07.2009 №389 розраховано розмір заподіяних державі збитків на суму 111 268,21 грн.

У березні 2019 року державними інспекторами з охорони навколишнього природного середовища Запорізької області проведено планову перевірку КП «Комишуваський комунальник» Комишуваської селищної ради Оріхівського району Запорізької області (далі - КП «Комишуваський комунальник»).

В ході перевірки встановлено, що підприємство протягом тривалого періоду здійснювало самовільне видобування підземних вод при відсутності спеціального дозволу на користування надрами, що є порушенням статей 19, 21, 23, 56 Кодексу України про надра.

Наразі КП «Комишуваський комунальник» пред’явлено претензію для добровільної сплати збитків завданих довкіллю на суму 111 268,21 грн.

eкологічна мапа

Стихійне сміттєзвалище? Не знаєте куди звернутись? Повідомте нам та відслідковуйте статус вирішення!
Залишити звернення