Проведено позапланову перевірку ПрАТ «Електрометалургійний завод «Дніпроспецсталь» ім. А.М. Кузьміна»

Державною екологічною інспекцією у Запорізькій області у січні 2020 року на підставі погодження Міністерства енергетики та захисту довкілля України на проведення позапланового заходу державного нагляду (контролю), з метою перевірки тверджень викладених у зверненнях громадян на телефонну «гарячу лінію» Державної екологічної інспекції у Запорізькій області про забруднення атмосферного повітря, проведено позапланову перевірку дотримання вимог Закону України «Про охорону атмосферного повітря»

ПрАТ «Електрометалургійний завод «Дніпроспецсталь» ім. А.М. Кузьміна». Підприємство здійснює викиди на підставі Дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами основного промислового майданчику № 1 за адресою: м. Запоріжжя, вул. Південне шосе, 81. Дозвіл виданий Міністерством екології та природних ресурсів України на підставі висновку Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів.

Під час перевірки встановлено наступні порушення Закону України «Про охорону атмосферного повітря»: переповнення бункеру вловленого пилу ГОУ СПЦ-3; негерметичність оглядового люку бункера вловленого пилу ГОУ СПЦ-3; негерметичність оглядового люку камери згорання термічної печі СПЦ-5; відкриті лючки для чистки від пилу газоходу ГОУ СПЦ-5; корозійне пошкодження механізму відкривання бункеру ГОУ металургійної печі копрового цеху; вимірювальні порти на певних джерелах викидів не відповідають вимогам ДСТУ.

За усіма виявленими фактами порушень, державними інспекторами складено протоколи про адмінправопорушення за ст.ст. 78 ч. 1 , 79 ч. 2 КУпАП. За результатами перевірки складено Акт. З метою усунення виявлених порушень внесено відповідний припис.

eкологічна мапа

Стихійне сміттєзвалище? Не знаєте куди звернутись? Повідомте нам та відслідковуйте статус вирішення!
Залишити звернення