На території колишнього заводу ГАММА виявлено сміттєзвалище з небезпечними відходами

29 січня 2020 року спеціалістами Інспекції спільно з представниками Інспекції з благоустрою Запорізької міської ради здійснено виїзд для перевірки тверджень викладених у зверненні гр. Горлова В.А. через електронний сервіс «Інтерактивна мапа сміттєзвалищ України» № 7562, щодо несанкціонованого сміттєзвалища за адресою: 69000, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 11 територія колишнього заводу ГАММА, який знаходиться в центральній частині міста.

Під час обстеження території виявлено несанкціоновано та безконтрольно розміщені відходи різного морфологічного складу. Також, встановлено факт несанкціонованого розміщення великої кількості використаних та зіпсованих люмінесцентних ртутьвмісних ламп, які відносяться до відходів I класу небезпеки. Винних у несанкціонованих розміщеннях відходів осіб на час обстеження не встановлено.

У зв'язку з цим, Інспекцією терміново направлено заяву до Вознесенівського відділення поліції ВП Дніпровського ВП ГУНП в Запорізькій області, та відповідний лист для реагування та вжиття заходів до Запорізької міської ради.

Порушене питання перебуватиме на контролі Інспекції.
eкологічна мапа

Стихійне сміттєзвалище? Не знаєте куди звернутись? Повідомте нам та відслідковуйте статус вирішення!
Залишити звернення