Інспекція разом з правоохоронними органами та активістами об'єднують зусилля для боротьби з браконьєрами

30 січня 2020 року, під керівництвом голови Запорізької облдержадміністрації Віталія Туринка відбулася нарада з питань протидії незаконній ловлі риби (браконьєрства). Участь у заході взяли заступниця голови ЗОДА Марина Кудерчук, прокурор області Володимир Калюга, начальник Відділення поліції в річковому порту «Запоріжжя» ГУ НП у Запорізькій області Сергій Шмітько, керівник Запорізького рибоохоронного патруля Дмитро Чайка, в.о. начальника Державної екологічної інспекції у Запорізькій області Артем Кизим, представники правоохоронних, контролюючих органів, громадські активісти.

Під час свого виступу очільник області зазначив, що таке ганебне явище як браконьєрство на наших водоймах уже переходить усі можливі та неможливі межі, водойми у критичному стані і необхідно  думати про майбутнє, а не жити одним днем. Водні ресурси знаходяться в занедбаному стані, тому  контролюючі та правоохоронні органи, а також активісти мають максимально включитися у процес.

Учасники наради обговорили нагальні питання та проблеми і прийняли відповідні рішення для реалізації поставлених завдань щодо протидії незаконному добуванню водних живих ресурсів.eкологічна мапа

Стихійне сміттєзвалище? Не знаєте куди звернутись? Повідомте нам та відслідковуйте статус вирішення!
Залишити звернення