Результати позапланової перевірки ПрАТ «Запорізький кабельний завод»

На виконання доручення Державної екологічної інспекції України, Інспекцією у термін з 23.01.2020 по 06.02.2020 проведено позаплановий захід державного нагляду (контролю) з питань дотримання вимог природоохоронного законодавства в частині охорони атмосферного повітря ПрАТ «Запорізький кабельний завод» за адресою: 69093, м. Запоріжжя, Дніпровський район, вул. Гладкова, 2.

В ході перевірки, відділом інструментально-лабораторного контролю  відібрано проби у організованих викидах стаціонарних джерел: № 143, № 144. За результатами вимірювань вмісту забруднюючих речовин в організованих викидах стаціонарних джерел виявлено перевищення встановленого у діючому дозволі на викиди підприємства затвердженого граничнодопустимого викиду забруднюючої речовини - вуглецю оксид у організованих викидах стаціонарного джерела № 143.

Крім того, в ході заходу державного нагляду (контролю) виявлено недодержання умов діючого дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря, за що до адміністративної відповідальності притягнуто 2 посадових осіб суб’єкта господарювання за ч. 1 ст. 78 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Наразі здійснюється аналітична для розрахунку збитків заподіяних державі.eкологічна мапа

Стихійне сміттєзвалище? Не знаєте куди звернутись? Повідомте нам та відслідковуйте статус вирішення!
Залишити звернення