До уваги громадських інспекторів з охорони довкілля!

З 24 по 26 березня 2020 року Державна екологічна академія післядипломної освіти та управління проводить курси підвищення кваліфікації громадських інспекторів з охорони довкілля на тему «Організація та здійснення державного нагляду (контролю) за додержанням вимог законодавства про охорону і використання територій та об’єктів природно-заповідного фонду, збереження об’єктів рослинного і тваринного світу, занесених до Червоної та Зеленої книг України, формування, збереження та використання екомережі України».

Програмою курсів передбачено розгляд особливостей контролю за дотриманням вимог законодавства про охорону  і використання територій та об’єктів природно-заповідного фонду України (далі – ПЗФ), збереження об’єктів рослинного і тваринного світу, занесених до Червоної та Зеленої книг України, збереження та використання екомережі України.

Зокрема, будуть розглянуті наступні питання: управління територіями та об’єктами ПЗФ; режим територій та об’єктів ПЗФ, структура території та вимоги щодо охорони природних комплексів та об’єктів природних  та біосферних заповідників; права громадян з питань охорони та використання територій та об’єктів ПЗФ.

Навчання проводиться на платній основі.

Місце проведення: Державна екологічна академія післядипломної освіти та управління, м. Київ, вул.. Митрополита Василя Липківського, 35, корп. 2. Початок занять 24 березня о 10-00 год.

Заявки – прізвище, ім’я та по батькові слухача, посада, контактні дані надсилати до 20.03.2020 електронною поштою на адресу dea.kzs@ukr.net

Телефон для довідок: (044) 206-23-81 

eкологічна мапа

Стихійне сміттєзвалище? Не знаєте куди звернутись? Повідомте нам та відслідковуйте статус вирішення!
Залишити звернення