На території Національного заповідника о. Хортиця виявлено браконьєрів.

З метою проведення профілактично-роз’яснювальної роботи серед громадян, виявлення та запобігання порушень вимог Закону України "Про природно-заповідний фонд України", Правил спортивного та любительського рибальства та у рамках взаємодії із службою режиму Національного заповідника "Хортиця", 25 березня 2020 року спеціалістами відділу екологічного нагляду (контролю) тваринного світу та біоресурсів Інспекції проведено захід на території острова Хортиця (загальногеологічний заказник загальнодержавного значення "Дніпровські пороги").

Відповідно до законодавства по всій береговій лінії о.Хортиця та в його внутрішніх акваторіях заборонено рибальство будь-якими способами лову, а також знаходження зі знаряддями лову.

За виявлені порушення правил охорони та використання територій та об'єктів природно-заповідного фонду складено протоколи про адмінправопорушення за ст. 91 КУпАП, проведено профілактично-роз’яснювальну роботу серед громадян.

Інспекція закликає громадян дотримуватися вимогам заповідного режиму на території о.Хортиця та бути відповідальними у зв'язку з прийнятими законодавчими актами спрямованими на запобігання виникнення і поширення коронавірусної хвороби (COVID-19) на території України.
eкологічна мапа

Стихійне сміттєзвалище? Не знаєте куди звернутись? Повідомте нам та відслідковуйте статус вирішення!
Залишити звернення