Нерестова заборона 2020

Із настанням весни на всіх водоймах України починає діяти нерестова заборона на вилов риби. Заборону встановлюють з метою охорони, збереження та створення сприятливих умов для природного відтворення водних біоресурсів.

Нерестова заборона вводиться для забезпечення сприятливих умов для нересту риб та природного відтворення водних біоресурсів. Під час дії такої заборони важливо не порушувати Правила любительського та спортивного рибальства, проте, у Запорізькій області Державні інспектори з охорони навколишнього природного середовища регулярно фіксують випадки таких порушень.За результатами заходів, проведених Державною екологічною інспекцією у Запорізькій області, станом на 15.05.2020 складено 83 протоколи про адміністративні правопорушення. До адміністративної відповідальності притягнуто 69 осіб; 14 адміністративних матеріалів передано на розгляд до судових органів. Розраховано та пред’явлено збитків на суму 20 тисяч 385 гривень.

Нагадуємо, що порушення правил рибальства тягне за собою попередження або накладення штрафу на громадян від двох до десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і попередження або накладення штрафу на посадових осіб - від десяти до тридцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Грубе порушення правил рибальства (рибальство із застосуванням вогнепальної зброї, електроструму, вибухових або отруйних речовин, інших заборонених знарядь лову, промислових знарядь лову особами, які не мають дозволу на промисел, вилов водних живих ресурсів у розмірах, що перевищують встановлені ліміти або встановлену правилами любительського і спортивного рибальства добову норму вилову) тягне за собою накладення штрафу на громадян від двадцяти до сорока неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією знарядь і засобів вчинення правопорушення, які є приватною власністю порушника, та незаконно добутих водних живих ресурсів чи без такої і на посадових осіб - від тридцяти до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією знарядь і засобів вчинення правопорушення, які є приватною власністю порушника, та незаконно добутих водних живих ресурсів чи без такої.

eкологічна мапа

Стихійне сміттєзвалище? Не знаєте куди звернутись? Повідомте нам та відслідковуйте статус вирішення!
Залишити звернення