Керівництво

Буланович Павло Георгійович - начальник Державної екологічної інспекції у Запорізькій області.

Біографічна довідка

Буланович П.Г.

1971 року народження.

У 1998 році закінчив Одеську державну академію холоду, спеціальність – холодильні машини і установки. У 2004 році закінчив Одеський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України, спеціальність – Державне управління. У 2006 році отримав диплом кандидата економічних наук зі спеціальності – економіка природокористування і охорони навколишнього середовища. У 2009 році закінчив Одеську національну юридичну академію, спеціальність – Правознавство.

Упродовж 1992 – 2004 років пройшов трудовий шлях від слюсара, автослюсара, державного інспектора, начальника відділу екологічного контролю на державному кордоні та в зоні діяльності митниць призначення та відправлення до першого заступника начальника Державної інспекції охорони Чорного моря. Із 2004 по 2006 роки працював на посаді начальника Державної екологічної інспекції х охорони довкілля Північно – Західного регіону Чорного моря. З 2006 по 2011 роки обіймав керівні посади у Державному управлінні охорони навколишнього природного середовища в Одеській області, КП «Центр екологічних проблем і ініціатив», ДП «Дельта – лоцман», оперативній держрибоохороні Державного комітету рибного господарства України. У 2012 році працював на посаді Начальника Одеського міжрегіонального управління Державної інспекції України з безпеки на морському та річковому транспорті. У 2013 - 2014 роках працював у Державній екологічній інспекції у Одеській області. Із 2014 по 2015 роки працював на посаді Голови Державної інспекції України з безпеки на морському та річковому транспорті. Упродовж 2016 – 2018 років працював на посаді Першого заступника начальника Інспекції з питань підготовки та дипломування моряків. У 2018 році обіймав посади начальника Управління охорони біорізноманіття та біобезпеки Міністерства екології та природних ресурсів України, начальника Державної екологічної інспекції в Одеській області. З березня 2019 року призначений на посаду начальника Державної екологічної інспекції у Запорізькій області.Сєрякова Інна Анатоліївна - перший заступник начальника Державної екологічної інспекції у Запорізькій області.

                                                                                       Біографічна довідка

Сєрякова І.А.

 1966 року народження.

 У 1988 році закінчила Київський інститут інженерів цивільної авіації, спеціальність – будівництво аеродромів. У 2005 році закінчила Інститут післядипломного навчання Національного авіаційного університету, спеціальність – менеджмент зовнішньоекономічної діяльності. У 2015 році закінчила Дніпропетровський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України, спеціальність – державне управління. У 2019 році закінчила Запорізьку державну інженерну академію, спеціальність – технології захисту навколишнього середовища.

Упродовж 1988 – 1993 років пройшла трудовий шлях від інженеру проектно–кошторисної групи, вчителя початкових класів до державного інспектора Запорізької митниці. З 1993 по 2010 роки працювала на посадах старшого інспектора, провідного інспектора, головного інспектора Запорізької митниці Державної митної служби України. З 2010 року обіймає посаду першого заступника начальника Державної екологічної інспекції у Запорізькій області.


Кизим Артем Русланович - заступник начальника Державної екологічної інспекції у Запорізькій області.

                                                                                       Біографічна довідка

1982 року народження.

 У 2004 році закінчив Запорізький інститут державного та муніципального управління, спеціальність – соціальна робота. У 2010 році закінчив Мелітопольський інститут екології та соціальних технологій ВНЗ Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна», спеціальність – екологія та охорона навколишнього природного середовища.

Упродовж 2005 – 2008 років працював у ПП «Рекламно – виробнича фірма «Аура» та у ДП «Імідж Холдинг» АК «Імідж Холдинг АпС». З 2008 року працює в Державній екологічній інспекції у Запорізькій області. З травня 2013 року призначений на посаду заступника начальника Державної екологічної інспекції у Запорізькій області.


eкологічна мапа

Стихійне сміттєзвалище? Не знаєте куди звернутись? Повідомте нам та відслідковуйте статус вирішення!
Залишити звернення