Звіт по роботі зі зверненнями громадян за І квартал 2020 року

Протягом І кварталу 2020 року Державною екологічною інспекцією у Запорізькій області отримано 85 звернень громадян, з них:  11 – колективних та 1 -  повторне.

За шляхом отримання:  43 – через  уповноважену особу, 41 звернень надійшло через органи влади та 1 -  від інших установ.

За  звітний період розглянуто 51 звернення, з них: 24 заяви та 27 скарг; в питаннях порушення природоохоронного законодавства 18 звернень вирішено позитивно; 9 звернень направлено за належністю органам, до компетенції яких належить розгляд порушеного питання; по 26 зверненням заявникам надано роз’яснення та 1 звернення залишено без розгляду відповідно до статей 8 і 17 Закону України «Про звернення громадян».

 33 звернення перебувають у стадії розгляду.

У зверненнях громадян, що надійшли до Державної екологічної інспекції у Запорізькій області протягом  І кварталу 2020 року були порушені питання різної тематики. Найбільш актуальними були питання порушення вимог законодавства щодо забруднення атмосферного повітря (36 звернень), стосовно поводження з відходами (15 звернень), у сфері природно-заповідного фонду, лісів та рослинного світу (13 звернень), щодо водокористування та забруднення водних ресурсів (9 звернень), порушення вимог земельного законодавства (7 звернень).

В ході розгляду звернень проведені позапланові перевірки дотримання вимог природоохоронного законодавства.

Крім цього за звітний період отримано: 1 звернення громадян, що надійшло з Держекоінспекції України, 1 звернення з Урядової «гарячої лінії».

Відповіді на звернення надані з дотриманням термінів, передбачених Законом України «Про звернення громадян». У випадках, коли звернення не вирішено по суті в межах встановленого зазначеним законом строку, заявникові була надана проміжна відповідь у встановлені законодавством терміни і звернення залишалося на контролі до надання остаточної відповіді. 

eкологічна мапа

Стихійне сміттєзвалище? Не знаєте куди звернутись? Повідомте нам та відслідковуйте статус вирішення!
Залишити звернення