Звіт по роботі зі зверненнями громадян за ІІ квартал 2020 року

Протягом ІІ кварталу 2020 року Державною екологічною інспекцією у Запорізькій області отримано 78  звернень громадян, з них:  4 – колективних.

За шляхом отримання: 14 – надійшло поштою,  10 – через  уповноважену особу, 54 звернення надійшло через органи влади.

За  звітний період розглянуто 70 звернень, з них: 29 заяв та 41 скарга; в питаннях порушення природоохоронного законодавства 39 звернень вирішено позитивно; 14 звернень направлено за належністю органам, до компетенції яких належить розгляд порушеного питання; по 17  зверненням заявникам надано роз’яснення.

 8 звернень перебувають у стадії розгляду.

У зверненнях громадян, що надійшли до Державної екологічної інспекції у Запорізькій області протягом  ІІ кварталу 2020 року були порушені питання різної тематики. Найбільш актуальними були питання порушення вимог законодавства щодо забруднення атмосферного повітря (38 звернень), стосовно поводження з відходами (16 звернень), у сфері природно-заповідного фонду, лісів та рослинного світу (6 звернень), щодо водокористування та забруднення водних ресурсів (4 звернення), порушення вимог земельного законодавства (6 звернень).

В ході розгляду звернень проведені позапланові перевірки дотримання вимог природоохоронного законодавства.

Крім цього за звітний період отримано: 2 звернення громадян, що надійшло з Держекоінспекції України.

Відповіді на звернення надані з дотриманням термінів, передбачених Законом України «Про звернення громадян». У випадках, коли звернення не вирішено по суті в межах встановленого зазначеним законом строку, заявникові була надана проміжна відповідь у встановлені законодавством терміни і звернення залишалося на контролі до надання остаточної відповіді. 

eкологічна мапа

Стихійне сміттєзвалище? Не знаєте куди звернутись? Повідомте нам та відслідковуйте статус вирішення!
Залишити звернення