Державні інспектори з охорони навколишнього природного середовища Запорізької області провели 176 перевірок

Державні інспектори Державної екологічної інспекції у Запорізькій області у І півріччі поточного року провели 137 планових та 39 позапланових перевірок, здійснили 731 ресурсну перевірку.

За виявлені порушення вимог природоохоронного законодавства ними складено 994 протоколи про адміністративні правопорушення, у тому числі передано для розгляду у судові органи 58 протоколів.

До адміністративної відповідальності притягнуто 818 посадових осіб і громадян, у тому числі у вигляді попередження – 9 осіб. Накладено адміністративних стягнень у вигляді штрафів на загальну суму 228 тисяч 374 гривень, стягнуто – 198 тисяч 624 гривень.

З метою відшкодування збитків, заподіяних державі внаслідок порушення вимог природоохоронного законодавства, пред’явлено 53 претензії на загальну  суму 13 мільйонів 844 тисяч 484 гривень.

До правоохоронних органів передано 8 матеріалів, в тому числі з ознаками кримінальних правопорушень – 4 матеріали. За переданими матеріалами відкрито 2 кримінальні провадження.

Внесено до суду 4 позови, в яких порушені питання щодо повного або часткового зупинення виробництва або реалізації продукції, виконання робіт, надання послуг суб’єктами господарювання, що здійснюють діяльність без дозвільних документів. Рішеннями Запорізького окружного адміністративного суду 2 позовні заяви задоволені в повному обсязі.

eкологічна мапа

Стихійне сміттєзвалище? Не знаєте куди звернутись? Повідомте нам та відслідковуйте статус вирішення!
Залишити звернення