Проведення антикорупційних заходів

Проведення антикорупційних заходів

            Відповідно до Типового положення про уповноважений підрозділ (особу) з питань запобігання та виявлення корупції, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 04.09.2013 № 706 в Державній екологічній інспекції у Запорізькій області діє уповноважена особа з питань запобігання та виявлення корупції - головний спеціаліст з питань запобігання та виявлення корупції Державної екологічної інспекції у Запорізькій області. Така посадова особа підзвітна і підконтрольна відповідному підрозділу Державної екологічної інспекції України.

 

            Основними завданнями, закріпленими Типовим положенням про уповноважений підрозділ (особу) з питань запобігання та виявлення корупції, за вказаною уповноваженою особою є:

 

1) підготовка, забезпечення та контроль за здійсненням заходів щодо запобігання корупції;

2) надання методичної та консультаційної допомоги з питань дотримання вимог антикорупційного законодавства;

3) участь в інформаційному та науково-дослідному забезпеченні здійснення заходів щодо запобігання та виявлення корупції, а також міжнародному співробітництві в зазначеній сфері;

4) проведення організаційної та роз’яснювальної роботи із запобігання, виявлення і протидії корупції;

5) здійснення контролю за дотриманням вимог законодавства щодо врегулювання конфлікту інтересів;

6) здійснення контролю за дотриманням антикорупційного законодавства.

            Відповідно до затверджених планів організаційних та практичних заходів, спрямованих на запобігання, виявлення і припинення корупційних та інших правопорушень, в Державній екологічній інспекції у Запорізькій області з початку 2016 року вжиті наступні заходи і проведена така робота.

 • Розглянуто 15 повідомлень (листів, пропозицій, зауважень, заяв, клопотань, скарг тощо) про можливі корупційні правопорушення та правопорушення, пов'язані із корупцією.
 • Уповноваженою особою з питань запобігання та виявлення корупції проведено 64 службові перевірки з питань запобігання та виявлення корупції.
 • Проведено одне службове розслідування за участю головного спеціаліста з питань запобігання та виявлення корупції.
 • За наслідком проведених службових перевірок (розслідувань) направлено одне повідомлення до правоохоронних органів повідомлень за фактами, що можуть свідчити про вчинення корупційних або пов'язаних з корупцією правопорушень, і одна особа притягнута до дисциплінарної відповідальності.
 •  Проведено 17 навчань, лекцій з питань запобігання корупції.
 • Здійснено перевірку на наявність конфлікту інтересів 90 декларації про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2015 рік державних службовців. За результатами перевірки на наявність конфлікту інтересів декларацій про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2015 рік, поданих у 2016 році службовими особами Державної екологічної інспекції у Запорізькій області, ознаки адміністративних або кримінальних правопорушень не виявлені.
 • Видано 4 накази з питань запобігання та виявлення корупції.
 • Заходи, які постійно здійснюються уповноваженою особою з питань запобігання та виявлення корупції, включають:
 •  Перевірка повідомлень на дії службових осіб, які можуть містити ознаки корупції.
 •  Надання структурним підрозділам та їх окремим працівникам роз’яснень щодо застосування антикорупційного законодавства.
 •  Проведення співбесіди із претендентами на заміщення вакантних посад чи з особами, які щойно призначені, на дотримання ними в подальшій роботі антикорупційного законодавства.
 •   Участь у проведенні експертизи проектів нормативно-правових актів, організаційно-розпорядчих документів, що видаються Держекоінспекцією у Запорізькій області.
 •  Ведення обліку працівників Інспекції, притягнутих до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень.

Т.в.о. головного спеціаліста з питань запобігання та виявлення корупції Державної екологічної інспекції у Запорізькій області

Карчевський Євген Борисович

Електронна адреса:  e.karchevsky@outlook.com

eкологічна мапа

Стихійне сміттєзвалище? Не знаєте куди звернутись? Повідомте нам та відслідковуйте статус вирішення!
Залишити звернення

ДАЙДЖЕСТ НОВИН

Головне – у вашій скриньці