Проведено планову перевірку ПАТ "Запоріжсталь"

Державною екологічною інспекцією у Запорізькій області у період з 28.10.2019 по 08.11.2019 проведено планову перевірку дотримання вимог природоохоронного законодавства ПАТ «Запоріжсталь».

Перевіркою виявлено перевищення гранично допустимих викидів забруднюючої речовин - оксиди азоту (оксид та діоксин азоту) в атмосферне повітря по джерелу  № 313 Мартенівська піч МП-12; порушення умов дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря; порушення правил технічної експлуатації установок очистки газу; пошкодження водогосподарських споруд та пристроїв; порушення у сфері поводження з відходами (змішування відходів, не ведення журналу за формою №-Вт, неподання статистичної звітності щодо поводження з відходами, несанкціоновані розміщення відходів).

Відповідно до Методики розрахунку розмірів відшкодування збитків, заподіяних державі в результаті наднормативних викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря, затвердженої наказом Міністерства охорони навколишнього природного середовища України від 10.12.2008 №639, сума заподіяних державі збитків становить 82 тис. 621 грн. 34 коп.

На зазначену суму ПАТ «Запоріжсталь» пред’явлено претензію для добровільної сплати збитків, завданих довкіллю.

eкологічна мапа

Стихійне сміттєзвалище? Не знаєте куди звернутись? Повідомте нам та відслідковуйте статус вирішення!
Залишити звернення