Проведено профілактичну та роз'яснювальну роботу по недопущенню спалення опалого листя

20.11.2019 державними інспекторами Інспекції спільно з співробітниками Патрульної поліції м. Запоріжжя проведено спільний захід на предмет попередження та недопущення спалення опалого листя та залишків рослинності. Здійснено профілактичну роботу серед мешканців приватного сектору
м. Запоріжжя, проведено роз’яснювальні бесіди з населенням, розповсюджено інформаційні листівки.Інспекція ще раз нагадує мешканцям м. Запоріжжя та області:

Згідно статті 77-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення «випалювання стерні, луків, пасовищ, ділянок із степовою, водно-болотною та іншою природною рослинністю, рослинності або її залишків та опалого листя на землях сільськогосподарського призначення, у смугах відводу автомобільних доріг і залізниць, у парках, інших зелених насадженнях та газонів у населених пунктах без дозволу органів державного контролю у галузі охорони навколишнього природного середовища або з порушенням умов такого дозволу, а так само невжиття особою, яка одержала дозвіл на випалювання зазначеної рослинності або її залишків та опалого листя, заходів щодо своєчасного їх гасіння тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від десяти до двадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (170-340 грн) і на посадових осіб - від п'ятдесяти до сімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (850-1190 грн).

Ті самі дії, вчинені в межах територій та об'єктів природно-заповідного фонду, тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від двадцяти до сорока неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (340-680 грн) і на посадових осіб - від сімдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (1190-1700 грн).

СПАЛЮЮЧИ ЛИСТЯ ВИ НАРАЖАЄТЕ НА НЕБЕЗПЕКУ СЕБЕ ОСОБИСТО ТА ОТОЧУЮЧИХ ВАС ЛЮДЕЙ!eкологічна мапа

Стихійне сміттєзвалище? Не знаєте куди звернутись? Повідомте нам та відслідковуйте статус вирішення!
Залишити звернення